Taahhüt

Güngör A.Ş, yaklaşık 30 yıllık faaliyet süresince farklı illerde bir çok projeyi başarıyla bitirerek dürüst güvenilir bir firma ünvanı kazanmıştır. 500 çalışanı, makine ekipman ve teknik kadrosu ile yapmış olduğu işleri zamanında ve kaliteli bir şekilde teslim ederek kurumlar nezdinde saygın bir yer elde etmiştir.

Ödüller, Sertifikalar

Şirketimiz ISO 9001:2000 Kalite Yönetimi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve İş Güvenliği, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi belgelerine sahiptir.
 

Kaliteye adanmış bir üretim

Güngör A.Ş. nin kalite anlayışının odak noktasını SEÇ (Sağlık, Emniyet ve Çevre) Sistemi oluşturmaktadır. Bu sistem paralelinde Güngör A.Ş insana ve doğal yaşama saygıyı, çevreyi korumayı, doğal kaynakları verimli kullanmayı amaçlamakta ve bu bağlamda SEÇ Yönetim Sistemini sürekli gelişmeye katkıda bulunacak şekilde güncellenmektedir

Bu konuda belirlediği kuralların çalışanları tarafından benimsenmesini ve tam olarak uygulanmasını sağlamak için Güngör, tüm çalışanlarına programlarla eğitim vermektedir.

Güngör A.Ş. İş Sağlığı, İş Emniyeti ve Çevreye (SEÇ) verdiği önem, bilgi birikimi, deneyimi, üstlendiği projeleri zamanında teslim etme basarısı, iş etiği ve uluslararası standartlara uyumu ile güvenilir bir firma konumundadır.

Güngör A.Ş. nin, İnşaat ve sanayi tesislerinin yapımında edindiği birikim, deneyim ve bu alanda uluslararası pazarda kazandığı saygınlık ile, önümüzdeki dönemde inşaat yatırımlarinda yer almayı hedeflemektedir.