Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Kamu kuruluşlarına ve özel sektöre yönelik alt yapı ve üst yapı taahhüt işlerini beklenenden yüksek bir kalite ile tamamlayan firmamız faaliyetlerine konut, tarım, akaryakıt istasyonu, taş ocağı ve hazır beton üretimlerini de katarak gelişmesini sürdürmektedir.

İLETİŞİM

Sosyal Sorumluluklarımız

Sosyal Sorumluluklarımız

ÇEVREYE SAYGI

Güngör Tarım İnşaat olarak faaliyette bulunduğumuz tüm alanlarda çevreye duyarlı hareketi esas başlangıç noktası olarak kabul edip attığımız adımların hepsinde çevre ile sürdürülebilir yaşamın devamına inanmaktayız. Bu sebele; İnşaat , Gıda, Beton, Tarım, Agrega ve Akaryakıt İstasyonu sektöründe devam eden faaliyetlerimizin hepsinde çevre bilincinin farkında olup, üretim esnasında doğadan aldığını, tekrar doğaya kazandırmak amacını sürdürmekteyiz. Bundan dolayı ağaçlandırma çalışmalarımız sürekli olarak devam etmektedir. Şirketimizin fabrika bacalarının emisyon ölçümleri belli aralıklarla çevre yönetmeliklerine göre yapılmaktadır. Şirketimiz üretiminde kullandığı enerjiyi doğalgazla sağlama çabasında olup, yakın gelecekte çevre dostu olan doğalgazla üretim yapma çalışmalarına başlamıştır. Agrega tesisimizde üretim bittikten sonra bulunulan sahanın florası ile uyumlu olarak rekültüvasyon çalışmalarımız başlayacaktır. Gıda üretimimiz tamamen doğal olarak üretilmektedir. Bu esnada doğayla bir bütünlük sağlamaktadır. Şirketimiz çevre konusunda üstüne düşen görevleri yerine getirmekte olup, doğayla dost, toplumla barışık bir şekilde üretimini yaparak topluma katkısını sürdürmektedir.

EĞİTİME DESTEK

Şirketimiz, ülkemizin ekonomik yönden kalkınması için eğitimin ilk planda geldiğinin bilincindedir. Bu nedenle eğitime katkıda bulunmak amacıyla lise ve üniversite öğrencilerine burs vermektedir. GÜNGÖR TARIM İNŞAAT, 1992 yılından bu yana, sürdürmekte olduğu eğitime destek programı kapsamında, başarılı öğrencilere geçen yıllarda olduğu gibi, 2008-2009 öğrenim yılında da vermiş olduğu karşılıksız burslarla eğitime katkı sağlamaktadır.

TOPLUMA DESTEK

Şirket ortakları da kamuya yararlı derneklere üye olup, topluma katkılarını bireysel olarak sürdürmektedirler.